Zadzwoń: +48 604 13 09 09
biuro@osadainstalator.pl

FIRMA OSADA INSTALATOR

20-letnie doświadczenie, któremu możesz zaufać
Z dumą możemy powiedzieć, że jesteśmy obecnie najdłużej prosperującą firmą w regionie. Świadczymy usługi projektowania i wykonawstwa kompleksowych instalacji grzewczych, gazowych i wodno-kanalizacyjnych. Od roku 1993, czyli od założenia działalności gospodarczej, wdrażamy nowoczesne technologie grzewcze i sanitarne, zbieramy cenne doświadczenie i szkolimy naszą kadrę instalatorów. Firma Osada Instalator to przede wszystkim ponad 20-letnie doświadczenie, któremu mogą Państwo zaufać, udokumentowane kompetencje oraz kwalifikacje podparte realizacjami.

Zapraszamy do współpracy
Naszym priorytetem jest zapewnienie Państwu optymalnych, czyli oszczędnych i wydajnych rozwiązań grzewczych oraz sanitarnych. Oferujemy kompleksową obsługę inwestorów indywidualnych, firmowych oraz instytucji publicznych. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą usług instalacji grzewczych, hydraulicznych i instalatorskich, przyłączy oraz sieci sanitarnych, a także sprzedaży wraz z usługą montażu urządzeń grzewczych i armatury sanitarnej. Przed rozpoczęciem współpracy wykonujemy wizję lokalną, aby przedstawić Państwu indywidualną i dopasowaną do Państwa potrzeb ofertę. Zapewniamy doradztwo techniczne i ekspertyzy w zakresie instalacji, a także pomoc w doborze optymalnych technologii.

Technologia i kwalifikacje
Posiadamy nowoczesne zaplecze technologiczne, brygady wykwalifikowanych instalatorów oraz fachową wiedzę, podpartą udokumentowanym doświadczeniem i uprawnieniami. Na wszelkie realizowane przez nas usługi udzielamy gwarancji. Jesteśmy partnerem wiodących dostawców kotłów oraz urządzeń grzewczych i sanitarnych, co umożliwia nam oferowanie produktów najwyższej jakości. Działamy na ternie całego województwa lubuskiego.

Nasi klienci to:

  • inwestorzy indywidualni (domy jednorodzinne, mieszkania)
  • deweloperzy
  • spółdzielnie mieszkaniowe
  • podmioty publiczne
  • przedsiębiorstwa i zakłady budowlane
  • przedsiębiorstwa instalacyjne