Zadzwoń: +48 604 13 09 09
biuro@osadainstalator.pl

OGRZEWANIE PODŁOGOWE

PROJEKT I WYKONAWSTWO
W ogrzewaniu podłogowym wykorzystujemy powierzchnię podłogi jako nośnik emisji ciepła. Instalacja nowoczesnego ogrzewania podłogowego wymaga od wykonawcy staranności i znajomości zasad działania systemów oraz wymogów technologicznych, a także umiejętności odpowiedniego ich stosowania na budowie i właściwych regulacji instalacji. Realizując inwestycję instalacji grzewczej, wykorzystujemy materiały wysokiej klasy i sprawdzonej przez nas jakości.

OSZCZĘDNOŚĆ I KOMFORT
Zaletą ogrzewania podłogowego jest nie tylko aspekt estetyczny, w którym ogrzewanie jest rozprowadzone i zainstalowane w podłodze. Ważnym kryterium wyboru tego typu rozwiązania grzewczego jest również jego wydajność, na co wpływ ma nieporównywalnie większa powierzchnia grzewcza od tradycyjnych kaloryferów

PROFESJONALNY PROJEKT I REALIZACJA = ENERGOOSZCZĘDNOŚĆ
Podstawą wydajnego i oszczędnego ogrzewania podłogowego jest przede wszystkim dobry projekt. Dlatego każdorazowo system instalacyjny dopasowujemy indywidualnie do charakterystyki budynku, tak, aby był zoptymalizowany pod kątem zapotrzebowania grzewczego każdego pomieszczenia. Efektem właściwie zaplanowanego i zainstalowanego ogrzewania podłogowego jest komfort użytkowników, jak również energooszczędność.